Home ShowBizzz Learta u duk si zonjë e vërtetë në emision, por sot bëri veprimin e papritur

Learta u duk si zonjë e vërtetë në emision, por sot bëri veprimin e papritur

0
Learta u duk si zonjë e vërtetë në emision, por sot bëri veprimin e papritur

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.
Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.    

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.
Sot ajo ka publikuar një foto nga emisioni ku ishte e ftuar dhe ka pyetur ndjësit e saj nëse u ka pëlqyer emisioni./ORAinfo/


——————————————–
Ju pëlqeu “Learta u duk si zonjë e vërtetë në emision, por sot bëri veprimin e papritur”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...