Home ShowBizzz Learta uron kunatën për ditëlindje, ‘shkëlqejnë’ me dukjet e tyre

Learta uron kunatën për ditëlindje, ‘shkëlqejnë’ me dukjet e tyre

0
Learta uron kunatën për ditëlindje, ‘shkëlqejnë’ me dukjet e tyre

Learta është nusja më aktive e estradës. Reja e Shyhretes vazhdon të jetë në qendër të mediave rozë dhe në publik që nga lidhja dhe më vonë edhe martesa me djalin e këngëtares.

Ajo dhe burri i saj Kushtrimi tani kanë edhe një djalë e që e kanë quajtur me emrin Matin, përcjell ORAinfo.

Learta përveç që është e përkushtuar në familjen e saj, ajo së fundi ka hapur një dyqan me veshje elegante për dhe aty ajo kalon pjesën më të madhe të kohës.

Ajo është edhe aktive në profilin e saj në Instagra, ku vazhdimisht poston fotografi të ndryshme të saj dhe të familjes. E dje, kunata e saj Neca ka pasur ditëlindjen e Learta ka hedhur një fotografi, ku që të dyja shkëlqejnë me veshjet e tyre të shtrenjta./ORAinfo/

Loading...