Ledina Çelo ndjek trendin e ri, pozon gjysmë e zhveshur në borë

264

Pozat gjysmë të zhveshura në mes të borës janë bërë trendit nga figurat e njohura.

Shumë nga yjet botërore, por edhe ato në vend janë munduar të sjellin imazhe sa më artistike në këto ditë dimri, shkruan Indeksonline.

Edhe këngëtarja e njohur, Ledina Çelo nuk i ka ikur këtij trendi.

Ajo ka sjellur disa imazhe në ta cilat është shfaqur gjysmë e zhveshur në mes të borës.

Padyshim, Ledina dukej tejet e ‘nxehtë’ dhe seksi , derisa ka shkruar “çmenduria është fuqia ime”.