Ledina Çelo po rikthehet!

233

Këngëtarja të cilën së fundmi e kemi parë vetëm në koncertin e 50 vjetorit të Sabri Fejzullahut, po rikthehet.

Bëhet fjalë për Ledina Çelon e cila ka vendosur të kthehet me projekt të ri i cili pritet të publikohet në fund të këtij viti.

Prive zbulon se kënga është ritmike dhe se do ta shohim Ledinën e vjetër.

Për më shumë, videoja e mëposhtme./Prive.al