Home ShowBizzz Leonita publikon foto më të embël të vajzës, sa shumë është rritur ajo

Leonita publikon foto më të embël të vajzës, sa shumë është rritur ajo

0
Leonita publikon foto më të embël të vajzës, sa shumë është rritur ajo

Leonita Xhaka, është gruaja e futbillstiti të njohur Granit Xhaka.
Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, i cili njihet si një nga futbollistët më të mirë shqiptar, para pak kohësh u bë baba për herë të parë, shkruan Indeksonline.      

Ai dhe gruaja e tij Leonita u bënë prindër të një vajze.    
Të dy janë shprehur mjaft të lumtur me këtë fakt, duke u paraqitur herë pas here me vajzën në krah.
Së fundmi ka qenë vetë Leonita, e cila ka publikuar një fotografi ku e etiketon veten si ‘Nënë e Lumtur’, derisa ka publikuar paraprakisht disa fotografi të vajzës së saj.


——————————————–
Ju pëlqeu “Leonita publikon foto më të embël të vajzës, sa shumë është rritur ajo”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...