Home Këshilla Leonitës vetëm një fustan i kushton mijëra euro

Leonitës vetëm një fustan i kushton mijëra euro

0
Leonitës vetëm një fustan i kushton mijëra euro

Leonita Lekaj u bë e njohur falë bashkëshortit të saj, futbollistit, Granit Xhaka

Leonita vazhdon të jetë aktive dhe e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale, e cila shpesh tërheq vëmendje, shkruan lajmi.net

Mbrëmë ajo bashkë me Granitin, ishin të pranishëm në një event futbolli, fustani i së cilës u bë tejet i komentuar i firmës Louis Vuitton

E ky fustan i Leonitës kushton hiç më pak se 4900 euro edhe pse në shikim të parë duket shumë i thjeshtë

Për më shumë, vlerësojeni vetë