Home ShowBizzz Leonora kështu kapet për flokëve

Leonora kështu kapet për flokëve

0
Leonora kështu kapet për flokëve

Leonora Jakupi kapet për flokësh.
Me gjasë titulli mund ta hutoj shumë kë. Epo, mendja gjithmonë na shkon së pari për të keq.      
Por, jo, s’ka nevoj për të bërë panikë. Askush nuk e ka kapur për flokësh këngëtaren e njohur, e konsideruar ikonë e bukurisë.
Në këtë foto, shihet Leonora tek kapet për flokët e saj dhe poza duket mjaftë atraktive, si shumë nga fotografitë që ajo shorendan në faqen e saj në Instagram, shkruan Kosovarja.    
Ndonëse ka interesim të madh rreth jetës së saj personale, ende nuk dihet asgjë konkretisht.
Megjithatë, ylli i muzikës e ka pranuar se e ka zemren plotë.——————————————–
Ju pëlqeu “Leonora kështu kapet për flokëve”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...