Home Kuriozitete Lind gjarpri me dy koka

Lind gjarpri me dy koka

0
Lind gjarpri me dy koka

Një gjarpër i porsalindur me dy koka është gjetur në Pine Barrens të Neë Jersey.

Sipas Fox10Phoenix, gjarpri ka dy tru dhe secili vepron në mënyrë të pavarur nga tjetri, transmeton Klan Kosova.

Ky gjarpër me dy koka është i vetmi që është gjetur ndonjëherë në Neë Jersey. Ai mund të mos mbijetoi.

Loading...