Home ShowBizzz Loredana mahnit me pamjen e fundit

Loredana mahnit me pamjen e fundit

0
Loredana mahnit me pamjen e fundit

 

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila u bë e njohur edhe si gruaja e Mozzikut.

Ajo po vazhdon të sjellë këngë të cilat po pëlqehen shumë nga publiku.

  

  

Pak javë më parë, ajo dhe Mozziku i dhanë fund martesës së tyre.

E Lori po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur.

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Loredana mahnit me pamjen e fundit”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...