Home ShowBizzz Loredana nuk po ndalet, publikon këngën e re me videoklip

Loredana nuk po ndalet, publikon këngën e re me videoklip

0
Loredana nuk po ndalet, publikon këngën e re me videoklip

Reperja shqiptare Loredana Zefi, ka publikuar projektin e ri muzikor.

Ajo ka lansuar këngën ‘ Genick’, të cilën e ka sjellë më videoklip.

Për këngën sërish janë përkujdesur producentet e zakonshëm të reperes që nga fillimi i karrierës, Miksu dhe Macloud.

LOREDANA – GENICK (prod. Miksu & Macloud)

Kujtojmë se kohë më parë reperja ka qenë në qendër të
mediave vendore dhe ndërkombëtare, pasiqë akuzohej se kishte mashtruar një çift
zviceran duke marrë nga ta rreth 700 mijë franga.

Loading...