Home ShowBizzz Loredana publikon imazhin e ri, ja si duket disa javë pas lindjes!

Loredana publikon imazhin e ri, ja si duket disa javë pas lindjes!

0
Loredana publikon imazhin e ri, ja si duket disa javë pas lindjes!

 
 

Loredana dhe Mozzik janë bërë prindër për herë të parë para disa javës, duke sjell në jetë Hanën.

Së fundi, Loredana ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet së bashku me Mozzikun dhe në njërin nga ta vetëm.

Pas lindjes, Loredana duket goxha mirë.

Rikujtojmë, që çifti kanë publikuar edhe projektin e kompletuar bashkë me videoklip, “Romoe dhe Juliet”.