Home ShowBizzz Loredana rregullohet si asnjëherë më parë, po duket si ‘kukull’

Loredana rregullohet si asnjëherë më parë, po duket si ‘kukull’

0
Loredana rregullohet si asnjëherë më parë, po duket si ‘kukull’

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila u bë e njohur edhe si gruaja e Mozzikut.
Ajo po vazhdon të sjellë këngë të cilat po pëlqehen shumë nga publiku, shkruan ORAinfo.      

Pak javë më parë, ajo dhe Mozziku i dhanë fund martesës së tyre.
E Lori po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.    
Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur./ORAinfo/


——————————————–
Ju pëlqeu “Loredana rregullohet si asnjëherë më parë, po duket si ‘kukull’”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...