Home ShowBizzz Loredana thirrje për konferencë; Do e tregoj të vërtetën!

Loredana thirrje për konferencë; Do e tregoj të vërtetën!

0
Loredana thirrje për konferencë; Do e tregoj të vërtetën!

Loredana pëmes një postumi në Instagram ka bërë thirrje për konferencë për medie për të sqaruar tëvërteten lidhur me rastin në Zvicërr.

Pas gjithë kësaj rrëmuje, ajo gjatë të enjtës mbrëma u kthye
në Kosovë bashkë me bashkëshortin e saj Mozzik, u prezente ishte edhe kamera e
Gazetes Express.

Ajo menjëherë ka bërë një postim duke u bërë thirrje të
gjitha medieve që ta sqaroj të vërtetën e këtij mashtrimi.

Ajo do të mbaj një konferencë në ora 12:00 Hotel Emerald e që prezent do të jenë edhe dy avokatët e saj, Tomë Gashi dhe Artan Sadiku.

Loading...