Luana e bukur? Ja me kë e krahasojnë atë!

193

Luana Vjollca është njëra ndër femrat më përfolura në estradën shqiptare e po ashtu edhe më të komentuarat.
Bukuria dhe linjat e saja trupore shpesh vihen në dyshim pasi që thuhet se ka përdorur operacione plastike, përcjell ORAinfo.    
http://video.gjirafa.com/luu-mp4
Në një foto të gjetur në Instagram e kanë krahasuar atë me një personazh të animuar me pretendim që duket e shëmtuar.
Edhe pse pas shumë talljeve dhe krahasimeve më të ajo nuk ndalet në realizimin e qëllimeve të saja. /ORAinfo/