Luana ‘kritikon’ publikisht Marinën: A nuk mendon se e ke tepruar?

146

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi tash e sa ditë po pushojnë në Kaliforni.

Çifti nuk i kanë kursyer aspak imazhet në rrjete sociale, përmes të cilave tregojnë se po kalojnë për mrekulli, shkruan lajmi.net.

Në një video, Marina pranoi një koment nga motra e saj Luana, e cila e ‘kritikoi’ atë për postimin e shumë imazheve.

“Nuk mendon se e ke tepru pak tani?”, ka shkruar Luana.

Kujtojmë që Marina prej kohësh nuk është parë aktive me ndonjë projekt televiziv.