Home ShowBizzz Lulja e motrave Mustafa vishet me pallto me lesh, por kë detaj ka tërheq vëmendjen

Lulja e motrave Mustafa vishet me pallto me lesh, por kë detaj ka tërheq vëmendjen

0
Lulja e motrave Mustafa vishet me pallto me lesh, por kë detaj ka tërheq vëmendjen

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore.
Dy motrat më të njohura për publikun janë Sadetja dhe Sahidja, por tashmë e njohur dhe e dashur është bërë edhe motra e tyre e vogël, Lulja, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.
Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqe e veshur me një pallto me lesh. Ajo që bie ë sy është se lulja ka zbuluar këmbet në këtë foto duke u shfaqur tepër joshëse. /ORAinfo/

Loading...