Home ShowBizzz Majk mori me vete djalin, por ky veprim s’do t’i pëlqejë Majlindës

Majk mori me vete djalin, por ky veprim s’do t’i pëlqejë Majlindës

0
Majk mori me vete djalin, por ky veprim s’do t’i pëlqejë Majlindës

Reperi i njohur, Majk dhe ish e dashura e tij, Majlinda nga lidhja e tyre e shkurtër kanë një djalë që e kanë quajtur Roan.
Ai tani rritet vetëm me nënën dhe takohet herë pas here me babain, përcjell ORAinfo.      
Së fundi Majk ka marrë djalin dhe kanë dalë bashkë.
E atje Roanit i ka dhënë të pijë kafe, e kjo duket se s’do t’i pëlqejë Majlindës pasi ai është ende shumë i vogël./ORAinfo/    ——————————————–
Ju pëlqeu “Majk mori me vete djalin, por ky veprim s’do t’i pëlqejë Majlindës”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...