Home ShowBizzz Majlinda shkon në fitness, por përfundon…

Majlinda shkon në fitness, por përfundon…

0
Majlinda shkon në fitness, por përfundon…

Majlinda Zeka është emri që u bë e njohur si e dashura e reperit të njohur Majk.
Për disa javë në media ishte në qendër lidhja e tyre, dhe pas ndarjes u kuptua që Majlinda ishte shtatzënë, përcjell ORAinfo.    
Tani djali i tyre Roani rritet vetëm me nënën dhe takon kohë pas kohe babain e tij.
Majlinda është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.
E sot ajo ka publikuar një video ku shihet që është në palestër.
Ajo ka shkuar për të ushtruar, por ka përfunduar duke bërë video për ta reklamuar trupin e saj. /ORAinfo/