Marina dhe Geti sonte kanë një dhimbje

205

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca duket se sonte kanë një dhimbje

Djegia e katedralës Notre Dame në Paris duket se ka lënë
gjurmë dhimbje edhe për shumë artistë shqiptarë.

Të fundit që kanë reaguar për djegien e Notre Dames, pas
Onat, janë Getoar Selimi dhe Marina Vjollca.

Çifti i përfolur shqiptar kanë postuar foto nga kjo
Katedrale të cilën ata e kanë vizituar muaj më parë.

View this post on Instagram

“Notre-Dame” trishtim…😥🙏🏼

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

“Notre-Dame. Trishtim”, ka shkruar Marina në faqen e saj në
Instagram.

Pas saj menjëherë ka reaguar Geti, i cili ka kujtuar vizitën që ia kishte bërë më parë. /GazetaExpress/

View this post on Instagram

#tb #notredamedeparis

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on