Home ShowBizzz Mbesa e Shyhrete Behlulit belin për dy kollana

Mbesa e Shyhrete Behlulit belin për dy kollana

0
Mbesa e Shyhrete Behlulit belin për dy kollana

Nata e mbremshme ne familjen e Shyhrete Behlulit eshte komentuar jashtezakonisht shume, shkruan “Kosovarja

Feste kjo e organizuar per lindjen e djalit te Njomzes, po ashtu edhe per ditelindjen e vajzes Elires

Aty ishin te ftuara te gjitha kengetaret e estrades, ku krijuan nje atmosfere te veçante

Ajo qe merr vemendjen ishte mbesa e Shyhretes, me linja trupore perfekte dhe me nje fustan perrallor e cila la nen hije te gjitha. /Kosovarja

Binduni edhe vet me kete video te saj