Home ShowBizzz Mbrëmë Loredana ia la vajzën Mozzikut, por ja si u argëtua vet

Mbrëmë Loredana ia la vajzën Mozzikut, por ja si u argëtua vet

0
Mbrëmë Loredana ia la vajzën Mozzikut, por ja si u argëtua vet

 

Javët e fundit në mediat e shoubizit po shkruhet për një ndarje të mundshme të çiftit Loredana-Mozzik por lajmet e tilla janë të pabazuara pasi dyshja ende nuk ka dalë me ndonjë deklaratë zyrtare.

Loredana dhe Mozzik nuk po kalojnë momentet më të mira në lidhjen e tyre.

Reperja ka publikuar disa imazhe dhe video në llogarinë e saj në Instagram gjatë orëve të vona të natës ku shihet duke u zbavitur me shoqëri në një klub nate, dhe pranë saj nuk është Mozzik.

Ndryshe, të premten Loredana publikoi këngën e re ‘Kein Plan’ në bashkëpunim me reperin turk Mero dhe numëron mbi pesë milionë klikime në Youtube.

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Mbrëmë Loredana ia la vajzën Mozzikut, por ja si u argëtua vet”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...