Home ShowBizzz Me këtë vallëzim Nora Istrefi i ka ‘çmendur’ meshkujt mbëmë në diskotekë

Me këtë vallëzim Nora Istrefi i ka ‘çmendur’ meshkujt mbëmë në diskotekë

0
Me këtë vallëzim Nora Istrefi i ka ‘çmendur’ meshkujt mbëmë në diskotekë

Nora Istrefi po vazhdon me paraqitjet e saj plot stil dhe tejet tërheqëse.
Ajo gjatë kësaj kohë është shumë e angazhuar në mbrëmje e në koncerte të ndryshme, përcjell ORAinfo.    
Në secilën ndeje ajo zgjedh të duket unike në veshje, ashtu edhe në frizurë e në grim.
Ajo mbrëmë ka përformuar në një diskotekë, ku më vallëzimin e saj ka ‘çmendur’ meshkujt.   
Vallëzimin joshës të Norës mund ta shihni në videon më poshtë. /ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Me këtë vallëzim Nora Istrefi i ka ‘çmendur’ meshkujt mbëmë në diskotekë”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...