Home ShowBizzz Më në fund publikohet fotoja e parë e fëmijës së Meghan dhe Princ Harry-t

Më në fund publikohet fotoja e parë e fëmijës së Meghan dhe Princ Harry-t

0
Më në fund publikohet fotoja e parë e fëmijës së Meghan dhe Princ Harry-t

Më në fund Princ Harry dhe Meghan Markle i prezantuan botës fëmijën e tyre të parë.
Çifti mbretëror kanë bërë daljen e parë publike bashkë me djalin e sapolindur.    
Prindërit mbretëror prezantuan foshnjën e tyre në kështjellën Windsor, emri i të cilit ende nuk është bërë i ditur.

Harry të hënën ishte paraqitur para medieve, ku tregoi për herë të parë emocionet e të bërit baba.
“Ai ka temperamentin më të ëmbël, ai është vërtet i qetë, ai ka qenë ëndërr”, tha Meghan.
Ndërsa ata të dy qeshin, Princi Harry tha: “Nuk e di se nga kush e merr këtë”.