Me rollkë të kuqe dhe me pallto të gjatë, Majlinda me pamjen e saj do t’iu ‘shkrijë’

167

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka u bë e njohur për publikun si e dashura e reperit kosovar, Majk.
Nga kjo lidhje, Majlinda dhe Majku kanë një djalë të quajtur Roan, por i cili fatkeqsisht rritet me prindërit e ndarë, shkruan ORAinfo.
Sidoqoftë, Majlinda vazhdon të shfaqet shumë e lumtur, ku bën pastime të ndryshme në rrjetet socaile.
Majlinda po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.
Ajo sot ka publikuar një video duke u bërë gati për të shkuar në punë.
E veshur me rollkë të kuqe dhe me pallto, Majlinda shfaqet një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/