Home ShowBizzz Megjithatë, Leonora Jakupi e ka një vajzë

Megjithatë, Leonora Jakupi e ka një vajzë

0
Megjithatë, Leonora Jakupi e ka një vajzë

 

Këngëtarja e adhurueshme Leonora Jakupi po i rreziston fuqishëm tregut muzikor dhe po vazhdon të mbetet më vëmendjen e një publiku të gjërë, shkruan “Kosovarja”.

Leonora, ka admirues të këngës e stilit të saj kudo ku ka shqiptar.

Gjithashtu, egziston një numër i madh i atyre që interesohen të dijnë gjatë gjithë kohës se çka ka të re në jetën e këngëtares, të cilen publiku sa e sa herë e ka “fejuar” e “martuar”, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse statusi i saj është ende i paqartë, Leonora e ka dikë që e kosnideron si vajzë të sajën, e ajo është mbesa e këngëtares, Morea./Kosovarja/

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Megjithatë, Leonora Jakupi e ka një vajzë”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...