Home ShowBizzz Melinda përjetësohet në krahun e një fansi (FOTO)

Melinda përjetësohet në krahun e një fansi (FOTO)

0
Melinda përjetësohet në krahun e një fansi (FOTO)

 

Shpesh herë kemi parë që emrat e të famshme apo edhe fytyrat, janë përjetësuar në trupat e fansave.

Disa njerëz që adhurojnë një këngëtar të caktuar, kanë vendosur që të bëjnë tatuazhe për të preferuarin e tyre në mënyrë që ai/ajo të jetë gjithmonë me ta.

Njëjtë bëri dikush me Melindën.

Emri i saj është përjetësuar në krahun e një fansi dhe këtë e dokumentoi vet reperja përmes një fotografie të postuar në instastory.

Ajo mbrëmë performoi në një klub në Zvicër ku edhe e takoi personin që kishte vendosur që emrin e saj ta shkruante në trupin e tij.

Më poshtë imazhi./Prive.al

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Melinda përjetësohet në krahun e një fansi (FOTO)”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...