Mësohet data e lëshimit të bashkëpunimit të Dhuratës me artistin e njohur algjerian (FOTO)

132

 

Bashkëpunimi i Dhurata Dorës me Soolkin me
titull “Zemër” u bë hit akoma pa dalë.

Të dy artistët, ditë më parë lëshuan pak nga
refreni i këngës së tyre duke u bërë virale kudo.

  

Pasi kënga u publikua akoma pa dalë, ajo u
fshi por tani ajo është gati për të dalë në treg për ta dëgjuar si duhet dhe për
të parë videoklipin.

Dhurata dhe Soolking publikuan fotografi të shkëputur
nga klipi i realizuar në Shqipëri, duke bërë me dije se ky projekt del nesër në
të gjitha platformat./Prive.al  

 

                        View this post on Instagram                                     

ZEMËR feat @soolkingofficiel Available this Thursday on streaming Disponible jeudi en streaming 🇩🇿🇦🇱💜

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on