Home ShowBizzz Mihrija dhe Lora veshin fustana të njëjtë

Mihrija dhe Lora veshin fustana të njëjtë

0
Mihrija dhe Lora veshin fustana të njëjtë

 
 

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ato kanë publikuar një foto ku shihen të veshura me fustana të njëjtë.

Të dyja po duken si të ishin motra binjake.

Por, fustanat që kanë veshur duken shumë demode.