Home ShowBizzz Mihrije vesh fustan me lule, do ta ‘shashtris’ Naimin me trupin e saj

Mihrije vesh fustan me lule, do ta ‘shashtris’ Naimin me trupin e saj

0
Mihrije vesh fustan me lule, do ta ‘shashtris’ Naimin me trupin e saj

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.
Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër çiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.    

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.
Ajo sot ka postuar një fotografi ku shfaqet e veshur me fustan me lule.
Këngëtarja sado e shtyer në moshë, ajo po vazhdon t’i sfidojë vitet me dukjen e saj joshëse. /ORAinfo/