Home ShowBizzz Mimoza del në borë, veshja e saj do t’iu ‘mahnisë’

Mimoza del në borë, veshja e saj do t’iu ‘mahnisë’

0
Mimoza del në borë, veshja e saj do t’iu ‘mahnisë’

Mimoza Shkodra tani është një ndër këngëtaret më të përfolura në publik e në media.
Ajo filloi karrierën disa vite më parë dhe me këngët e saj u bë menjëherë një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo.
Vitet e fundit u përfol shumë për të sidomos për jetën e saj personale. Ajo u fejua para disa muajve me këngëtarin, Seldi Qalliu, mirëpo fejesa e tyre zgjati vetëm pak muaj.
Mimoza është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj.
E sot ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë në borë, e veshja sportive i rri aq bukur./ORAinfo/