Home ShowBizzz Mimoza lajmërohet nga plazhi, lë ‘gojëhapur’ fansat me këtë pamje

Mimoza lajmërohet nga plazhi, lë ‘gojëhapur’ fansat me këtë pamje

0
Mimoza lajmërohet nga plazhi, lë ‘gojëhapur’ fansat me këtë pamje

Mimoza Shkodra është këngëtarja shumë e njohur kosovare.
Ajo u bë e njohur në publik që në daljen e parë dhe që nga fillimi ishte shumë e përfolur në publik sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.    

Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi e tani ata janë ndarë.  
E pas ndarjes Mimoza është paraqitur çdo herë e më në formë.
Së fundi ajo ka shkuar në pushime dhe nga atje ka publikuar foto të ndryshme.
E në foton e fundit ajo paraqitet me bikini e me këtë pamje ka lënë pa fjalë fansat e saj./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Mimoza lajmërohet nga plazhi, lë ‘gojëhapur’ fansat me këtë pamje”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...