Home ShowBizzz Modeles së njohur i ndodh e keqja gjatë pushimeve në Mykonos (FOTO)

Modeles së njohur i ndodh e keqja gjatë pushimeve në Mykonos (FOTO)

0
Modeles së njohur i ndodh e keqja gjatë pushimeve në Mykonos (FOTO)

 

Gigi Hadid ka zbuluar se ishte grabitur së fundmi gjatë pushimeve në Mykonos, Greqi.

Modelja 24 vjeçare, hyri në Instagramin e saj të dytë, për të treguar se i ndodhi i keqja gjatë qëndrimit atje me miqtë dhe familjen.

“Mos lejoni që Instagrami t’ju bëj budalla. U grabita”, ka shkroi ajo nën një fotografi me bikini.

“Kurrë nuk kthehem. Nuk ua rekomandoj, shpenzoni paratë diku tjetër”, shkroi ajo më tej.

Gigi nuk zbuloi ndonjë informacion tjetër në lidhje me incidentin./Prive.al

                   View this post on Instagram                            

Mykonos film in. PS(A). Don’t let insta fool u. Got robbed. Never going back lol. Wouldn’t recommend. Spend your money elsewhere

A post shared by Gi’sposables 📸 (@gisposable) on

 

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Modeles së njohur i ndodh e keqja gjatë pushimeve në Mykonos (FOTO)”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...