Home ShowBizzz Motra po e vozit Engjin, por shikoni çka i bën asaj

Motra po e vozit Engjin, por shikoni çka i bën asaj

0
Motra po e vozit Engjin, por shikoni çka i bën asaj

Engjëllusha Salihu është e njohur për publikun si këngëtarja shumë e suksesshme e muzikës popullore.
Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e Shyhrete Behluli dhe më vonë si këngëtare shumë aktive, përcjell ORAinfo.      

Engjin e gjejmë përherë aktive në rrjete sociale.    
E sot, ajo ka dal me motrën e të cilën s’e ka lënë të vozisë duke i bërë foto./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Motra po e vozit Engjin, por shikoni çka i bën asaj”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...