Home ShowBizzz Motrat Hadid shkëlqyen në Met Gala

Motrat Hadid shkëlqyen në Met Gala

0
Motrat Hadid shkëlqyen në Met Gala

Gigi Hadid ka treguar se është një ndër modelet më të mira në botë me makeupin e saj, derisa Bella kishte të veshur një veshje sensuale ngjyrë të zezë që ishte një dukje tjetër më motrën e saj

Ato të dyja janë në top 10-ën e modeleve që
fitojnë më së shumti në botë.

Por Gigi Hadid (24) dhe Bella Hadid (22),
ishin një studim për kontrast të hënën kur ato u paraqiten në tepihun e kuq në Metropolitan
Museum of Art në New York.

Gigi ishte e tëra e veshur në të bardh dhe ngjyrë të argjendet kurse motra e saj e vogël kishte një veshje të zezë me bizhuteri. /GazetaExpress/