Home ShowBizzz Mozzik blen veturën e re, komentuesit i vërsulen: Mos e keni ble me pare të asaj plakës

Mozzik blen veturën e re, komentuesit i vërsulen: Mos e keni ble me pare të asaj plakës

0
Mozzik blen veturën e re, komentuesit i vërsulen: Mos e keni ble me pare të asaj plakës

Vetëm dy ditë para se të bëhej arrestimi i të dashurës së tij, Mozzik ka zbuluar se ka blerë një veturë të re të tipit Mercedes.

Sot kanë dalë në pah akuzat drejt Loredanës, ku thuhet se ajo ka mashtruar një çift zviceran dhe bashkë me vëllain e saj, duke i vjedhur deri në 900 mijë franga të holla.

E pikërisht dy ditë para gjithë kësaj ngajrjeje, Mozzik ka postuar një fotografi në Instagramin e tij, ku pozonte para veturës së tij të re, një Mercedes i bardhë, shkruan Gazeta Express.

View this post on Instagram

N’shkollë fillore jom kon G n’klas, n’test t’shkollës 63 pikë i pata bo 😟qato spata qare pa punu e me marr! #ThanksGod #gclass63amg #2019 #00

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Megjithëse Mozzik ka shkruar se ka punuar shumë për të fituar e për të blerë një veturë të tillë, ndjekësit e kanë vërshuar me komente.

E njëri ndër ta thotë: “Mos e keni ble me paret e asaj plakës që ja kish vjedh”./Gazeta Express/