Home ShowBizzz Ndodh e papritura, ndahen Learta e Kushtrimi, nusja jep lajmin në Instagram

Ndodh e papritura, ndahen Learta e Kushtrimi, nusja jep lajmin në Instagram

0
Ndodh e papritura, ndahen Learta e Kushtrimi, nusja jep lajmin në Instagram

Learta është ndër personazhet me te perfolura në mediat rozë.
Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.      
Tashmë ajo njihet edhe me dyqanin e saj të fustaneve të quajtur “Mia Matin”.
    
Krahas kësaj atë e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.
Learta me djalin ka ikur jashtë Kosovës për një kohë, duke u ndarë me Kushtrimin për pak ditë.
Kjo ndarje duket se e ka mërzitur Leartën dhe Matinin, pasi përmes një postimi ajo ka thënë se që nga tani po u mungon ai./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Ndodh e papritura, ndahen Learta e Kushtrimi, nusja jep lajmin në Instagram”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...