Home ShowBizzz Në ditët e fundit të shtatëzënisë, kështu kujdeset Ermali për Arianën

Në ditët e fundit të shtatëzënisë, kështu kujdeset Ermali për Arianën

0
Në ditët e fundit të shtatëzënisë, kështu kujdeset Ermali për Arianën

 

Çifti i famshëm i estradës janë në pritje të fëmijës së tyre të katërt. Ermali dhe Ariana po bëhen sërish prindër të një vajze, shkruan “Kosovarja”.

E gjatë kësaj shtatëzënie Ariana është shfaqur si mos më mirë, madje ka realizuar edhe fotosesione me barkun e fryrë.

Madje ajo së fundi ka ardhur edhe me një ndryshim në pamje, duke e ndryshuar ngjyrën e floëve, e cila ia ka shtuar edhe më shumë bukurinë.

Ndërkohë që ditët për ardhjen në jetë të foshnjës po afrohen nuk po mugojnë emocionet dhe gëzimi i prindërve.

E edhe kujdesi dhe dashuria mes tyre. Është Ermali ai i cili së fundi ka ndarë një fotografi në llogarinë e rij në Instagram ku shihet bashkë me Arianën duke ngrënë drekë.

Sigurisht që prezenca e tij pranë saj është e rëndësishme në këto ditë./Kosovarja/

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Në ditët e fundit të shtatëzënisë, kështu kujdeset Ermali për Arianën”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...