Home ShowBizzz Në krahët e nënës Gold Ag ka dy fjalë për të

Në krahët e nënës Gold Ag ka dy fjalë për të

0
Në krahët e nënës Gold Ag ka dy fjalë për të

 

Reperi Arian Agushi, i njohur me nofkën Gold Ag është mjaftë i njohur në trojet shqiptare kryesisht për këngët e tij me motive patriotike.

Megjithëse prekë edhe tema të tjera që kanë të bëjnë me dashurinë e familjen, shkruan “Kosovarja”.

  

  

Janë të njohura dhe mjaftë të pëlqyera bashkëpunimet më këngëtaren e njohur Shyhrete Behlulin.

Sa i përket familjes, publiku është njoftuar me nënën e Arianit nga postimet e tij në rrjetet sociale.

Gjithmonë kanë lënë përshtypje dedikimet e tij drejtuar asaj teksa ka treguar dashurinë dhe respektin që ka për nënën.

Kur bëhet fjalë për nënën reperi është gjithmonë i frymëzuar për të thurur fjalë të mira. Së fundi për ditëlindjen e saj ai ka disa fjalë dhe një fotografi që ndau në profilin e tij në Instagram

Urime nanë ditëlindja jote
Urime o Xheneti i kësaj bote ❤️, shkruan reperi./Kosovarja/

 

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Në krahët e nënës Gold Ag ka dy fjalë për të”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...