Ne po ngrihemi nga i ftohti, Afrona reklamon veshjen e saj ‘të zhveshur’

478

Afrona Dika është e fejuara e këngëtarit të njohur, Bleros.
Ajo jeton në Zvicërr dhe atje ushtron profesionin e modeles, përcjell ORAinfo.
Afrona dhe Blero pas 5 muajsh do të bëjnë edhe dasmën e përgatitjet e të cilëc kanë filluar t’I bëjnë që tani.
Afrona është shumë aktive në rrjete sociale, dhe pothuajse çdo ditë publikon foto nga jeta e saj.
Ajo sot, ka publikuar një foto ku si duket e ka bërë veres në Milano, e që na tregon se i mungojnë ditët e nxehta./ORAinfo/