Neca shfaqet me fustan të shkurt e joshëse, por vëmendjen e merr ky detaj

145

Neca Tërnava u bë e njohur në publik si kunata e Learta Jakupit.
Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë edhe më të njohur në publik, përcjell ORAinfo.    
Neca nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj.
Sot, ajo ka publikuar një video duke reklamuar një fustan të shkurt. Por vëmendjen e marrin këmbët e saj të gjatë dhe joshëse. /ORAinfo/