Home ShowBizzz Nëna e Gold Ag feston ditëlindjen, ai emocionon me fjalët për të

Nëna e Gold Ag feston ditëlindjen, ai emocionon me fjalët për të

0
Nëna e Gold Ag feston ditëlindjen, ai emocionon me fjalët për të

Arian Agushi është këngëtari i njohur nga Preshëva e që në publik njihet me emrin artistik, Gold Ag.
Që në paraqitjet e para ai u bë tejet i pëlqyer dhe bëri për vete publikun shqiptar, përcjell ORAinfo.      

Ai përveç për këngët e tij, komentohet shumë edhe për jetën e tij private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.    
Sot, ai ka publikuar një foto me nënën e tij e si mbishkrim ka zgjedhur fajët më të ëmbla për ditëlindjen e saj./ORAinfo/


——————————————–
Ju pëlqeu “Nëna e Gold Ag feston ditëlindjen, ai emocionon me fjalët për të”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...