Home ShowBizzz Nesër bëhet nuse, shikoni çka po bën sot Pajtesa

Nesër bëhet nuse, shikoni çka po bën sot Pajtesa

0
Nesër bëhet nuse, shikoni çka po bën sot Pajtesa

Fiona Gllavica është emri i aktores që u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.
Ajo arriti të jetë tejet e pëlqyer në publik dhe suksesi i saj po shtohet dita-ditës, përcjell ORAinfo.    

Ishtë roli i Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpia’ ai që e bëri tejet të përfolur.
Pajtesa nesër do të martohet dhe do të bëjë dasmë.
E duket që sot janë mbledhur familja dhe po ajo po i kalon me ta natën e fundit të beqarisë./ORAinfo/


——————————————–
Ju pëlqeu “Nesër bëhet nuse, shikoni çka po bën sot Pajtesa”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...