Home ShowBizzz Nexhmije Pagarusha ka ditëlindjen, ja më çfarë foto e urojnë Motrat Mustafa

Nexhmije Pagarusha ka ditëlindjen, ja më çfarë foto e urojnë Motrat Mustafa

0
Nexhmije Pagarusha ka ditëlindjen, ja më çfarë foto e urojnë Motrat Mustafa

Nexhmije Pagarusha sot feston ditëlindjen.
Urime të shumta janë dërguar në adresë të saj, nga shumë figura të skenës publike.    
E për ditëlindjen e saj i kushtuan edhe këngë.
Shyhrete Behluli bashkë me renë e saj Learta Jakupin, sot publikuan këngën me titull “ Për ty Nexhmije”, e cila u prit mjaftë mire ku që në start mori mijëra shikime në YouTube, shkruan “Kosovarja”.
Urimet nuk kanë munguar as nga Motrat Mustafa, të cilat e kanë uruar Nexhmijën me një fotografi të saj dhe disa fjalë të mira.
“Urime ditelindjen bilbili i këngë shqipe”, kanë shkruar ato në një story në Instagram.