Ngjarja e rëndë në Paris, Learta bën veprimin befasues

272

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.
Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.    

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.
Sot përmes një postimi ajo ka shfaqur keqardhjen e saj për ngjarjen në Paris, ku katedralja e famshme Notre Dame është përfshirë nga zjarri./ORAinfo/