Home ShowBizzz Nip apo mbesë, ja dëshira e Remzie Osmanit

Nip apo mbesë, ja dëshira e Remzie Osmanit

0
Nip apo mbesë, ja dëshira e Remzie Osmanit

Javën e kaluar dasma e djalit të këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit ishte ngjarja më e përfolur në media e në publik.
Ajo organizoi dasmë madhështore për djalin e saj të vetëm, Hamzën, përcjell ORAinfo.    

E në një intervistë që i kanë bërë asaj gjatë dasmës, atë e kanë pyetur se a do të donte nip apo mbesë.
Remzia befasoi më përgjigjen duke thënë se do të dontë binjakë, një vajzë dhe një djalë./ORAinfo/


Loading...