Një femër brune me flokë kaçurrele, kjo është vajza tërheqëse e Shkumbinit e Mimozës

206

Dikur çifti në fjalë ka qenë në qendër të vëmendjes,por tani disi janë larguar nga skena.
Shkumbin Kryeziu është këngëtar e producent i njohur, që ndër vite ka sjellë këngë e videoklipe shumë të dëgjuara, shkruan “Kosovarja”.    

Ai së bashku me bashkëshorten e tij, njëherish këngëtaren e njohur Mimoza Mustafa kanë qenë ndër çiftet më të pëlqyera, ku kanë realizuar edhe këngë bashkë. Karriera e tyre muzikore është e gjatë dhe e bujshme.
Ata kanë dy fëmijë së bashku dhe kanë një jetë të lumtur familjare.
E sot, vajza e tyre ka një ditë të veçantë. Ajo po feston ditëlindjen e saj të 20-të.
Për këtë ditë babai ka zgjedhur fjalët më të mira për të: “Bija ime gëzuar ditlindjen e 20 të, Zoti të bekoftë”, ka shkruar Kryeziu në Instagram.

Urimin Shkumbini e përcjellë me një foto të vajzes, e cila shihet se është një bukuroshe dhe shumë e këndshme