Home ShowBizzz Një ndër më të bukurat e Turqisë, kjo është e dashura e ‘Jasinit’

Një ndër më të bukurat e Turqisë, kjo është e dashura e ‘Jasinit’

0
Një ndër më të bukurat e Turqisë, kjo është e dashura e ‘Jasinit’

Idris Nebi Taşkan është aktori turk e që me rolet e tij u bë tejet I njohur jo vetëm në Turqi por edhe në vende të tjera
Ai u bë i njohur në publikun shqiptar me rolin e tij të Jasinit në serialin turk ” Zonja Fazilet dhe të bijat”, shkruan ORAinfo.    
Ai poashtu konsiderohet si një ndër aktorët më të bukur turk.
E të tillë duket se e ka edhe të dashurën e cila nga fotot që i kemi parë e lë në hije edhe ‘Exhen’./ORAinfo/