Një nuse si Egzona, shtazënë, shikoni ҫfarë mëngjesi të bukur ka përgatitur

253

 Egzona tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.
Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqi, shkruan ORAinfo.    

Si nusja e një familje të njohur, tashmë ka një numër të madh të ndjekësve, ku është shumë aktive.
E sot përmes një postimi ajo ka treguar mëngjesin e bukur që po hanë./ORAinfo/