Një nuse si kjo e Albanit, shikoni drekën që ka përgatitur për burrin e fëmijët

292

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.
Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.
Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.
Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet tavolina e tyre familjare.
Duket se Fjolla është mjaftë e zonja në kuzhinë./ORAinfo/