Njomza grimohet vetë, më të bukur s’e keni parë ndonjëherë

688

Njomza Martinaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.
Ndonëse u bë e njohur si vajza e këngëtares, ajo famën e madhe po e arrin vetë si grimere shumë e njohur, përcjell ORAinfo.     

Njomza para dy muajsh lindi djalë e për këtë ajo më vonë bëri festë të madhe.
E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet e rregulluar shumë bukur dhe e veshur plot stil./ORAinfo/